Sülearvuti DELL PRO 16PLUS PB16250 U7-268V, 32GB 512GB 16IN ESIM W11P (4RG7T)
Tootekood: 4RG7T GTIN: 5397184950418
Pakkumised
2267,58 € −85,52 € | |||
2312,85 € −3,45 € | |||
2345,66 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 4RG7T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 2267.58 |
| Max. hind | 2489.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib