Sülearvuti DELL PRO 14PLUS PB14250 U7-268V, 32GB 512GB 14IN ESIM W11P (7CK39)
Tootekood: 7CK39 GTIN: 5397184950166
Pakkumised
2124,60 € | |||
2151,51 € | |||
2224,39 € | |||
2301,11 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 7CK39 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 2124.60 |
| Max. hind | 2301.11 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib