Sülearvuti DELL PRO 13 PLUS PB13250, U7-268V 13.3IN 32GB 512GB W11P 1 (KNTR7)
Tootekood: KNTR7 GTIN: 5397184956434
Pakkumised
1922,47 € | |||
1994,76 € | |||
1996,50 € | |||
2029,20 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KNTR7 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1922.47 |
| Max. hind | 2139.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib