Sülearvuti Lenovo ThinkPad P14s AMD G6 14" AI 7 Pro 350 32/512 WUXGA W11P (21QL004CGE)
Tootekood: 21QL004CGE GTIN: 199271181683
Pakkumised
1898,85 € | |||
1899,02 € | |||
1947,78 € +18,03 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QL004CGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI 7 |
| Mälu maht | 12GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1898.85 |
| Max. hind | 2029.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib