Sülearvuti Apple MACBOOK AIR 15 M4 10C/10C/16C, 16GB 512GB 70W - MIDNIGHT (Z1DG-DE04)
Tootekood: Z1DG-DE04
Pakkumised
1696,00 € | |||
1719,84 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1DG-DE04 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1696.00 |
| Max. hind | 1719.84 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib