Sülearvuti DELL Pro 14 Plus PB14250 Intel Core Ultra 7 266V 35.56cm 14Zoll FHD+ 16GB 512GB SSD SmtCd WLAN Backlit Kb W11P 1Y Basic Onsite (RX4MM)
Sülearvuti DELL Pro 14 Plus PB14250 Intel Core Ultra 7 266V 35.56cm 14Zoll FHD+ 16GB 512GB SSD SmtCd WLAN Backlit Kb W11P 1Y Basic Onsite (RX4MM)
Tootekood: RX4MM GTIN: 5397184950098
Pakkumised
1597,23 € | |||
1643,78 € | |||
1837,49 € +16,88 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RX4MM |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Min. hind | 1597.23 |
| Max. hind | 1837.49 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib