Sülearvuti Apple MACBOOK AIR 13 M4 10C/10C/16C, 24GB 512GB 70W - MIDNIGHT (US) (Z1CX-US16)
Tootekood: Z1CX-US16
Pakkumised
1785,70 € | |||
1808,85 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1CX-US16 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1785.70 |
| Max. hind | 1808.85 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib