Sülearvuti Asus B5405CCA-NZ0255XW 14" WQXGA | CORE ULTRA 7| 32GB | 512GB| Intel® Graph |Fingerp|Win11P
Tootekood: B5405CCA-NZ0255XW GTIN: 4711636021272
Pakkumised
1880,89 € +6,49 € | |||
2138,73 € −103,51 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B5405CCA-NZ0255XW |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 1880.89 |
| Max. hind | 2138.73 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib