Sülearvuti DELL PRO 16PLUS PB16250 U5-235U, 16GB 512GB 16IN ESIM W11P (DY9WC)
Tootekood: DY9WC GTIN: 5397184937808
Pakkumised
1516,30 € | |||
1526,63 € | |||
1533,37 € | |||
1720,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DY9WC |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| 4G/LTE modem | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| ID-kaardilugeja | Jah |
| Min. hind | 1516.30 |
| Max. hind | 1720.80 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib