Sülearvuti HP EliteBook 8 G1a Notebook Next Gen AI - AMD Ryzen AI 5 - 340 / up till 4.8 GHz - Win 11 Pro - Radeon 840M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - glacier silver - kbd: all over the north - med Carbon Neutral Computing Serv (AD3D2ET#UUW)
Sülearvuti HP EliteBook 8 G1a Notebook Next Gen AI - AMD Ryzen AI 5 - 340 / up till 4.8 GHz - Win 11 Pro - Radeon 840M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - glacier silver - kbd: all over the north - med Carbon Neutral Computing Serv (AD3D2ET#UUW)
Tootekood: AD3D2ET#UUW GTIN: 199251429224
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AD3D2ET#UUW |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib