Sülearvuti DELL PRO 14PLUS PB14250 U5-236V, 16GB 512 GB SSD 14IN W11P (N4FR8)
Tootekood: N4FR8 GTIN: 5397184949993
Pakkumised
1424,12 € | |||
1446,71 € | |||
1523,01 € | |||
1959,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | N4FR8 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1424.12 |
| Max. hind | 1959.70 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib