Sülearvuti DELL PRO 14PLUS PB14250 U5-235U, 32GB 512 GB SSD 14IN W11P (V2FG5)
Tootekood: V2FG5 GTIN: 5397184938898
Pakkumised
1602,40 € | |||
1605,55 € | |||
1650,42 € | |||
1816,00 € | |||
2167,71 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | V2FG5 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1602.40 |
| Max. hind | 2167.71 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib