Sülearvuti Lenovo TP L14 G6 CU5-225U 32GB, 512GB SSD 14.0 WUXGA W11P (21S6005EGE)
Tootekood: 21S6005EGE GTIN: 199271825624
Eripakkumised
Pakkumised
1666,40 € | |||
1682,61 € | |||
1739,82 € | |||
1744,63 € | |||
1936,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21S6005EGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1666.40 |
| Max. hind | 1936.90 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib