Sülearvuti Lenovo TP L16 G2 CU5-225U 16GB, 512GB SSD 16.0 WUXGA W11P 4G (21SA002HGE)
Tootekood: 21SA002HGE GTIN: 198158720465
Eripakkumised
Pakkumised
1437,50 € | |||
1461,90 € | |||
1472,19 € | |||
1472,40 € | |||
1532,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SA002HGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1417.30 |
| Max. hind | 1589.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib