Sülearvuti MSI Cyborg 15 B2RWEKG-046XPL - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5050 - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5050
Sülearvuti MSI Cyborg 15 B2RWEKG-046XPL - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5050 - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5050
Tootekood: B2RWEKG-046XPL GTIN: 4711377365826
Pakkumised
998,27 € +2,14 € | |||
1015,00 €* −0,86 € | |||
1015,00 €* −0,86 € | |||
1015,00 € −64,36 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B2RWEKG-046XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 998.27 |
| Max. hind | 1015.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib