Sülearvuti Lenovo LOQ 15 - Core i5-13450HX | 15.6"-144Hz | 16GB | 512GB | no Os | RTX5060 - Core i5-13450HX |LCD:15.6"FHDIPS,144Hz|RTX50608GB(TGP100W)|16GB|512GB|noOs (83JE008FPB)
Sülearvuti Lenovo LOQ 15 - Core i5-13450HX | 15.6"-144Hz | 16GB | 512GB | no Os | RTX5060 - Core i5-13450HX |LCD:15.6"FHDIPS,144Hz|RTX50608GB(TGP100W)|16GB|512GB|noOs (83JE008FPB)
Tootekood: 83JE008FPB GTIN: 198158680028
Pakkumised
956,19 € | |||
956,19 € | |||
999,00 €* | |||
999,00 €* | |||
1054,70 € −2,20 € | |||
1109,84 € | |||
1199,00 € | |||
1203,51 € | |||
1233,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JE008FPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 956.19 |
| Max. hind | 1269.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib