Sülearvuti Asus Vivobook S 16 M5606KA-RI034W 16 120hz 340 16GB 512SSD NOR W11 Black
GTIN: 4711387851425
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2025-08-22 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib