Sülearvuti Asus ROG Strix G16 G614FR-S5002W 16 240hz 9955HX 32GB 1SSD RTX5070Ti EN W11
Tootekood: G614FR-S5002W GTIN: 4711387851296
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G614FR-S5002W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2025-08-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib