Kasutatud sülearvuti Lenovo 14" ThinkPad T14 Gen4 i5-1345U 16GB 256GB SSD Windows 10 Pro
GTIN: 3790000000001
Pakkumised
1242,99 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1242.99 |
| Max. hind | 1242.99 |
| Toode lisatud | 2025-08-23 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib