Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 14ARP10 14' WUXGA AMD R5 16GB 512GB Nordic Grey
Tootekood: 83K6003WMX GTIN: 198158871778
Pakkumised
699,99 € | |||
649,99 € | |||
829,00 €* +50,00 € | |||
829,00 €* +50,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83K6003WMX |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Läikiv ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 599.00 |
| Max. hind | 829.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-26 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib