Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10310U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro USED US QWERTY Used
Tootekood: ThinkPadT14i5-10310U16G256SSD14FHD GTIN: 5901443267157
Pakkumised
280,95 € +0,70 € | |||
288,65 € +0,75 € | |||
302,88 € | |||
303,30 € | |||
311,60 € | |||
313,74 € | |||
321,97 € | |||
573,70 € +255,78 € | |||
573,70 € −201,48 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ThinkPadT14i5-10310U16G256SSD14FHD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 280.95 |
| Max. hind | 573.70 |
| Toode lisatud | 2025-09-01 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib