Sülearvuti Asus V16 V3607VH-RP011W Intel Core 5 210H Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
Sülearvuti Asus V16 V3607VH-RP011W Intel Core 5 210H Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 5050 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Black
Tootekood: V3607VH-RP011W GTIN: 4711636091763
Eripakkumised
Pakkumised
1092,15 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | V3607VH-RP011W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1092.15 |
| Max. hind | 1092.15 |
| Toode lisatud | 2025-09-01 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib