Sülearvuti Asus VivoBook S 16 M5606UA-MX042W 16 120hz 8845HS 16GB 1SSD NOR W11 Black
Tootekood: M5606UA-MX042W/R GTIN: 4711387612866
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | M5606UA-MX042W/R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×2000 |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2025-09-08 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib