Sülearvuti Asus Transformer Book T300CHI-FL064H Dark Blue
Tootekood: T300CHI(MS)-FL064H/R
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | T300CHI(MS)-FL064H/R |
| Protsessori tüüp | Intel Core M |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 10" - 12,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Toode lisatud | 2015-11-18 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib