Sülearvuti Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC 15 120hz 236V 16GB 512SSD EN 11P Black
Tootekood: EP2-22656 GTIN: 196388469017
Eripakkumised
Pakkumised
2126,39 € −3,35 € | |||
2140,35 € −1,25 € | |||
2230,29 € −3,50 € | |||
2289,30 € | |||
2421,40 € −5,70 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-22656 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2126.39 |
| Max. hind | 2429.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-11 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib