Sülearvuti DELL Ultrabook XPS 13 (9350)
Tootekood: 272600555
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 272600555 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×1800 (WQHD+) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2015-11-25 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib