Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon/Intel i5 4210U/8GB/128GB SSD/14.0" WQHD Touch/Intel HD 4400/WebCam/BT/FP/3G/Backlit Kb US/8 Cell/Win8.1Pro64/3YW
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon/Intel i5 4210U/8GB/128GB SSD/14.0" WQHD Touch/Intel HD 4400/WebCam/BT/FP/3G/Backlit Kb US/8 Cell/Win8.1Pro64/3YW
Tootekood: 20A8S2CD00
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20A8S2CD00 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 128GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Toode lisatud | 2015-11-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib