Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon/Intel i5 5300U/8GB/256GB SSD/14.0" FHD/Intel HD 5500/WebCam/BT/FP/BL Kb US/8 Cell/Win8.1Pro64/Warranty till 2017.09
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon/Intel i5 5300U/8GB/256GB SSD/14.0" FHD/Intel HD 5500/WebCam/BT/FP/BL Kb US/8 Cell/Win8.1Pro64/Warranty till 2017.09
Tootekood: 20BT003BMH?/DEMO
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20BT003BMH?/DEMO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 8 / 8.1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Kategooria | Kasutatud sülearvutid |
| Toode lisatud | 2015-11-25 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib