Sülearvuti Asus Zenbook UX305CA-FB057T
Tootekood: UX305CA-FB057T
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | UX305CA-FB057T |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 3200×1800 (WQHD+) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| HDMI | Jah |
| WiDi | Jah |
| Toode lisatud | 2015-12-07 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib