Mälu Corsair DDR4 Vengeance LPX 16GB/2400(2*8GB) CL14-16-16-31 Black 1,20V XMP 2.0
Tootekood: SACRR4G16NVLB2K
Eripakkumised
Pakkumised
225,08 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | SACRR4G16NVLB2K |
| Tüüp | DDR4 SDRAM |
| Maht | 16GB |
| Kiirus (MHz) | DDR4-2400MHz (PC4-19200) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 14 |
| Min. hind | 225.08 |
| Max. hind | 225.08 |
| Toode lisatud | 2015-12-08 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib