Sülearvuti Asus TUF FA506NCG-HN184W AMD Ryzen 7 16GB 512GB
Tootekood: 90NR0JF7-M00FB0 GTIN: 4711636183093
Pakkumised
844,69 € −17,85 € | |||
853,31 € | |||
853,90 € | |||
873,99 € | |||
995,20 € | |||
845,51 € −20,48 € | |||
865,99 €* | |||
865,99 €* | |||
865,99 € | |||
870,20 € | |||
881,73 € −27,27 € | |||
921,29 € | |||
984,25 € −16,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0JF7-M00FB0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 844.69 |
| Max. hind | 995.20 |
| Toode lisatud | 2025-09-13 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib