Sülearvuti Apple MACBOOK AIR 13 M4 10C/8C/16C, 16GB 256GB 35W - MIDNIGHT (Z1CX-DE02)
Tootekood: Z1CX-DE02
Pakkumised
1112,30 € | |||
1171,95 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1CX-DE02 |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M4 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1112.30 |
| Max. hind | 1171.95 |
| Toode lisatud | 2025-09-16 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib