Sülearvuti HP OmniBook 5 Flip 14-fp0154ng 14,0" WUXGA IPS 300 Nits, Intel Core 5 120U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11
Tootekood: BZ7Z9EA#ABD
Pakkumised
905,00 € | |||
1017,22 € | |||
1050,32 € | |||
1057,04 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BZ7Z9EA#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 905.00 |
| Max. hind | 1057.04 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib