Sülearvuti HP Victus 15-fb3231nw - Ryzen 7 7445HS | 15.6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home | RTX4050 | Silver mica
Tootekood: C2EX9EA GTIN: 1994853254774
Pakkumised
941,80 € | |||
953,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C2EX9EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 941.80 |
| Max. hind | 969.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib