Sülearvuti HP Victus 15-fb3038nw - Ryzen 7 7445HS | 15,6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home | RTX3050 | Sinine
Tootekood: C3CB5EA GTIN: 1994855196614
Pakkumised
757,20 € +0,45 € | |||
758,30 € | |||
793,19 € −1,13 € | |||
838,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | C3CB5EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Sinine |
| Min. hind | 757.20 |
| Max. hind | 859.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib