Sülearvuti HP 255 G10 853T1ES 15,6" FHD IPS, AMD Ryzen 7 7730U, 16 GB muutmälu, 512 GB SSD, Windows 11
Tootekood: .853T1ES#ABD
Pakkumised
695,00 € | |||
696,78 € | |||
717,84 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | .853T1ES#ABD |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 695.00 |
| Max. hind | 717.84 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib