Sülearvuti HP 15-fc0056nw - Ryzen 3 7320U | 15.6"-FHD | 8GB | 512GB | Win11Home | Silver
Tootekood: 9Y088EA GTIN: 1981224215724
Pakkumised
505,30 € −0,60 € | |||
399,99 € | |||
475,60 € −1,00 € | |||
479,73 € | |||
505,50 € −0,40 € | |||
505,80 € −0,50 € | |||
509,71 € −0,55 € | |||
518,67 € −0,58 € | |||
576,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 9Y088EA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 399.99 |
| Max. hind | 689.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib