Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkPad L14 G6 21S6004GPB W11Pro Ultra 7 255U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Black/3YRS OS + 1YR Premier Support + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkPad L14 G6 21S6004GPB W11Pro Ultra 7 255U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Black/3YRS OS + 1YR Premier Support + CO2 Offset
Tootekood: 21S6004GPB GTIN: 1992716018778
Eripakkumised
Pakkumised
1452,36 € −28,64 € | |||
1506,41 € +1,51 € | |||
1513,90 € +110,20 € | |||
1582,54 € +1,58 € | |||
1631,76 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21S6004GPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1440.00 |
| Max. hind | 1631.76 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib