Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad X1 Carbon G13 21NX007VPB W11Pro Ultra5 225U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Black/3YR CI + CO2 offset + 3YR Premier
Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad X1 Carbon G13 21NX007VPB W11Pro Ultra5 225U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Black/3YR CI + CO2 offset + 3YR Premier
Tootekood: 21NX007VPB GTIN: 1981580371430
Pakkumised
2611,55 € −4,70 € | |||
2775,81 € −5,97 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21NX007VPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2611.55 |
| Max. hind | 2775.81 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib