Sülearvuti Lenovo Sülearvuti ThinkPad L16 G2 21SC0025PB W11PRO 5 PRO 215/16GB/512GB/AMD Radeon/16.0 WUXGA/Must/3YRS OS/1YR PREMIER WHB + CO2 OFFSET
Sülearvuti Lenovo Sülearvuti ThinkPad L16 G2 21SC0025PB W11PRO 5 PRO 215/16GB/512GB/AMD Radeon/16.0 WUXGA/Must/3YRS OS/1YR PREMIER WHB + CO2 OFFSET
Tootekood: 21SC0025PB GTIN: 199271841822
Pakkumised
1339,50 € +3,30 € | |||
1369,95 € | |||
1427,57 € | |||
1429,00 €* | |||
1429,00 €* −100,00 € | |||
1451,71 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SC0025PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1339.50 |
| Max. hind | 1499.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib