Sülearvuti DELL Pro 16 PC16250 16 FHD+ 120U 16GB 512SSD EN W11Pro Black
Tootekood: BTO010_PC16250_EMEA GTIN: 5902002324670
Pakkumised
997,11 € +0,51 € | |||
997,11 € +0,51 € | |||
1058,17 € +27,04 € | |||
1197,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO010_PC16250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 997.11 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-16 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib