Sülearvuti Lenovo V15 G4 AMN 15.6 FHD R5-7520U 16GB 512SSD EN W11 Black 82YU016UPB
Tootekood: 82YU016UPB GTIN: 199271439104
Pakkumised
499,00 € | |||
499,99 € | |||
459,00 € | |||
478,99 €* | |||
478,99 €* | |||
660,50 € −1,30 € | |||
661,77 € | |||
704,30 € | |||
704,77 € | |||
744,67 € +0,19 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82YU016UPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 459.00 |
| Max. hind | 789.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-16 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib