Kasutatud sülearvuti DELL Precision 7530 | Intel i7-8850H 4300Mhz | 32GB DDR4 | 512GB SSD | NVIDIA Quadro P2000 (ID: 1074)
Kasutatud sülearvuti DELL Precision 7530 | Intel i7-8850H 4300Mhz | 32GB DDR4 | 512GB SSD | NVIDIA Quadro P2000 (ID: 1074)
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2025-10-16 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib