Sülearvuti Apple MacBook Pro 14" (2025) (M5 10-Core CPU, 10-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, US) Space Black
Tootekood: MDE04LL GTIN: 5902002343503
Pakkumised
1799,00 € | |||
1819,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDE04LL |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1799.00 |
| Max. hind | 1819.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-19 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib