Sülearvuti Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 14 OLED 258V 16GB 512SSD EN W11 Gray 83JX00A4NT
Tootekood: 83JX00A4NT GTIN: 199272771180
Eripakkumised
Pakkumised
890,16 € | |||
829,00 € | |||
869,00 €* | |||
869,00 €* | |||
869,99 € | |||
950,00 € | |||
953,78 €* | |||
953,78 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JX00A4NT |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 829.00 |
| Max. hind | 953.78 |
| Toode lisatud | 2025-10-20 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib