Sülearvuti DELL Pro 14/ | U5 235U/ 16GB/ 512GB SSD/ FgrPr+SmtCd/ FHD IR Cam & Mic/ WLAN + BT/ 14.0" FHD+/ US Backlit Kb/ 65W/W11Pro/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 14/ | U5 235U/ 16GB/ 512GB SSD/ FgrPr+SmtCd/ FHD IR Cam & Mic/ WLAN + BT/ 14.0" FHD+/ US Backlit Kb/ 65W/W11Pro/3yrs Prosupport
Tootekood: BTO120_PC14250_EMEA GTIN: 3707815189636
Pakkumised
1027,92 € | |||
1049,00 € | |||
1051,57 € | |||
1086,86 € | |||
1132,00 € +45,28 € | |||
1153,50 € | |||
1162,18 € | |||
1013,80 € | |||
1043,45 € | |||
1061,70 € | |||
1138,53 € | |||
1289,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO120_PC14250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1013.80 |
| Max. hind | 1289.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-25 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib