Sülearvuti Samsung Galaxy Book5 Pro CU5 226V/16GB/512GBSSD/W11Home Moonstone Hall
Tootekood: NP960XHA-KG3DE GTIN: 8806097191094
Pakkumised
1397,45 € | |||
1466,93 € | |||
1505,01 € | |||
1519,49 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NP960XHA-KG3DE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 1397.45 |
| Max. hind | 1559.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-27 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib