Sülearvuti Asus VivoBook 16 M1605YA-MB160W Indie Black, 16" WUXGA IPS, Ryzen 7 7730U, 16GB, 512GB SSD, Windows 11 Home
Tootekood: 90NB10R1-M018F0 GTIN: 4711636188883
Pakkumised
703,50 € | |||
738,98 € | |||
780,00 € | |||
788,40 € | |||
859,00 €* | |||
859,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NB10R1-M018F0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 703.50 |
| Max. hind | 859.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-28 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib