Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 5500 i5-8365U 16GB 256GB SSD 15" FHD Win11pro Used
Tootekood: Dell5500i5-8365U16G256SSD15FHDW11p GTIN: 5901443270980
Pakkumised
280,45 € −0,45 € | |||
302,36 € −0,46 € | |||
302,80 € −0,50 € | |||
310,14 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Dell5500i5-8365U16G256SSD15FHDW11p |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 280.45 |
| Max. hind | 310.14 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib