Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 840 G7 i5-10310U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro Used
Tootekood: HP840G7i5-10310U16G256SD14FHDW11p GTIN: 5901443354789
Pakkumised
280,80 € +0,10 € | |||
285,97 € +0,16 € | |||
302,72 € +0,09 € | |||
303,20 € +0,10 € | |||
313,57 € +0,06 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | HP840G7i5-10310U16G256SD14FHDW11p |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 280.80 |
| Max. hind | 313.57 |
| Toode lisatud | 2025-10-29 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib